Věšák jako velký pomocník

Ve známých písničkách se zpívá nejen "...kdo má židli, ten bydlí...", ale i že "...je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka...". A každý si, aspoň občas, potřebuje tyto šaty odložit. A k tomu slouží skromý pomocník, kterým je věšák.

Věšák najdeme jako samozřejmou součást každého interiérů. Věšáky mají svojí úlohu v domácnosti, v kancelářích a ve všech veřejných prostorech. Věšáky jsou klasické stojací, věšáky jsou nástěnné nebo jen jako háčky na dveřích.

Věšák jako velký pomocník

Dřevěné věšáky nabízíme z bukového ohýbaného dřeva. Nabízíme tyto věšáky jak klasické s malou nebo velkou korunou, tak máte na výběr s kruhem na deštníky nebo bez tohoto kruhu. Nabízíme dřevěné věšáky nástěnné, které mohou vhodně doplnit interiér stejným typem háčků. Věšáky nástěnné nevyžadují tolik prostoru kolem sebe, ale zase nemají takovou kapacitu jako věšáky stojací.

Věšák jako velký pomocník

Dřevěné věšáky z ohýbaného buku jsou velmi odolné, jejich použití je tedy všestranné. Lze je využít jak v domácnosti, tak i jako věšák restaurační. Lze je využít na odkládání bund, kabátů a svetrů ve všech veřejných prostorech, jako jsou jídelny, kavárny, restaurace, hotelové chodby a pokoje, čekárny, haly, ale i do kanceláří, jednacích síní a sálů, do pracoven a šaten nejen zaměstnanců. Všude tam, kde chybějí stojany na odkládání deštníků, doporučujeme věšáky s odkládacím kruhem na deštníky. Tím se ušetří místo a zároveň nemusíte řešit další doplněk daného interiéru.

Samostatnou kapitolu věšáků tvoří stále oblíbenější typ malého stojacího věšáku, tím je věšák zvaný němý sluha. Tyto věšáky se využívají především v interiérech domácností, najdou ale uplatnění i v šatnách a kancelářích. V domácnosti jej lze umístit díky malé potřebě prostoru do každé místnosti, lze jej využít v koupelně, v ložnici, v dětském či studentském pokoji a v každé šatně. Tyto věšáky můžou být celodřevěné i z ohýbaného buku. Němého sluhu z ohýbaného nabízíme novinku roku 2011, designový věšák Petalo od italské návrhářky Eugenie Minervy, který získal cenu Honorable Mention v kategorii Product Design 2011 na výstavě nábytku v Kolíně nad Rýnem.

Věšák jako velký pomocník Věšák jako velký pomocník Věšák jako velký pomocník

U všech dřevěných věšáků nabízíme velký výběr barev moření. Protože jsme si vědomi, že naše paleta barev zdaleka nepokrývá požadavky zákazníků, pak u těchto věšáků nabízíme možnost moření do barvy podle vzorku zákazníka nebo moderní lakování krycí barvou podle mezinárodního vzorníku RAL. V případě, že si zákazník přeje barevně doladit věšák sám podle svých představ, pak nabízíme tyto dřevěné věšáky i bez povrchové úpravy v surovém stavu.

Věšák jako velký pomocník

Věšáky nabízíme i kovové. Kovové věšáky jsou též ve formě stojací, nabízíme i kovového němého sluhu. Tyto kovové věšáky lze umístit do všech moderních i klasických interiérů soukromých i veřejných. Stojací věšáky nabízíme též ve variantě s odkládáním deštníků nebo bez tohoto doplňku. Stojací kovové věšáky mají různé povrchové úpravy, můžou být lesklé chromové, ale i v populární stříbrné RAL 9006 a kombinací s černou nebo modrou barvou. Nabízíme kovové věšáky i v kombinaci chromu se dřevem, s mramorovým podstavcem nebo i s plastem.

Věšák jako velký pomocník Věšák jako velký pomocník Věšák jako velký pomocník Věšák jako velký pomocník

V dřevěné i kovové variantě nabízíme věšáky, které jsou vhodné do velkých hal a zasedacích místností či besed, jsou mohutnější konstrukce a tím potřebují více prostoru okolo sebe. Pojmou ale větší množství odkládaného šatstva. Nehodí se svojí velikostí do interiérů domácností, ale splní požadavky náročných veřejných interiérů.


Proč nakupovat u nás?