INSPIRACE: židle z kolekce ALICANTE

Kolekce židlí ALICANTE je ucelenou kolekcí židlí jídelních, židlí barových i židlí s područkami. Tyto židle jsou robustní, ale díky designu zádové opěrky i zároveň opticky vzdušné.

INSPIRACE: židle z kolekce ALICANTE
Základem židlí z kolekce ALICANTE je bukový masiv s nožními spoji z ohýbaného bukového masivu. Sedák je na výběr čalouněný, dřevěný nebo vyplétaný. Na celkou kolekci je prodloužená záruka na 5 let na soudržnost konstrukce židlí.

INSPIRACE: židle z kolekce ALICANTE

U celé kolekce židlí ALICANTE, tj. u jídelních židlí, u barových židlí i u polokřesel s područmai, si lze vybrat barevný odstín moření bukového dřeva ze vzorníku. Nabízíme i moderní krycí lakování barvami ze vzorníků RAL a PANTONE. V případě, že si nevyberete z našeho vzorníků odstínů barev, tak u těchto židlí nabízíme dodání vzorku svého, podle kterého Vám rádi židle barevně doladíme. I u těchto židlí nabízíme možnost zakoupení bez povrchové úpravy tak, aby bylo možno s tímto dále pracovat podle svého přání.

INSPIRACE: židle z kolekce ALICANTE

Pokud si zákazník vybere celodřevěnou variantu, pak nabízíme možnost dodání s masivním, lehce anatomicky tvarovaným sedákem, nebo se sedákem z bukové překližky.

INSPIRACE: židle z kolekce ALICANTE

Pokudjste příznivcem přírodních vyplétaných sedáků, pak nabízíme vyplétané sedáky mořskou trávou. Tato úprava je moderní a žádaná, protože přírodní výplet je vhodný jak do klasických interiérů, tak i do interiérů moderních.

INSPIRACE: židle z kolekce ALICANTE

U čalouněné varianty sedáku nabízíme velký výběr čalounických materiálů, ať látek, tak i přírodních kůží či ekokůží a koženek. Nabízíme i očalounění koženkou nebo kůží s ozdobnými hřeby po obvodu sedáku. Pokud máte však svoje vlastní oblíbené čalounění nebo si vyberete podle svých kritérií z jiného vzorníku, pak umožníme očalounění židlí i touto dodanou látkou. Dodáváme tyto židle i bez čalounění, pouze se sedákem s molitanem tak, aby bylo možno dočalounit židle u svého oblíbeného čalouníka.

INSPIRACE: židle z kolekce ALICANTE

Pro specifické účely kulturních domů, koncertních sálů či kongresových zařízení nabízíme jídelní židle i ve stohovatelné variantě či možnost spojování do řady. Tímto se zvýší užitná hodnota těchto židlí i pro gastronomický sektor.

INSPIRACE: židle z kolekce ALICANTE

U barových židlí nabízíme možnost dodání i s okopovými plechy, což ocení především majitelé barů a restaurací. Tyto okopové plechy můžou být v barvě stříbra nebo v barvě zlata.

Na všechny typy židlí z kolekce ALICANTE nabízíme kluzáky na ochranu podlah. Tyto kluzáky nabízíme na dřevěné podlahy, ale i na keramické podlahy a jiné.

Veškerou nabídku židlí akřesílek ALICANTE naleznete na našich stránkách.


Proč nakupovat u nás?