INSPIRACE: židle z kolekce BANANA

U kolekce židlí BANANA není název čistě náhodný - tvar zádové opěrky banán připomíná... Pokud hledáte jednoduché, lehké, přesto však pevné židle, pak je tato volba správnou.

INSPIRACE: židle z kolekce BANANAJídelní a barové židle z kolekce BANANA nabízíme v celodřevěné i čalouněné verzi. Na celou kolekci těchto židlí nabízíme rozšířenou pětiletou záruku na soudržnost konstrukce židle.


INSPIRACE: židle z kolekce BANANA


U těchto klasických židlí v celodřevěné verzi nabízíme sedák překližkový, který může být hladký nebo s ozdobným lisovaným reliéfem. Barva moření a krycího lakování je na výběr ze vzorníků, u krycích barev je to podle vzorníků RAL a PANTONE. Pokud si však nevyberete z této naší nabídky, pak nabízíme moření či lakování podle Vámi dodaného vzorku. Máte-li svého oblíbeného truhláře, pak nabízíme i dodání židlí bez povrchové úpravy pro další možnosti.

INSPIRACE: židle z kolekce BANANA INSPIRACE: židle z kolekce BANANA

Pokud si vyberete čalouněnou verzi těchto židlí, pak nabízíme velké množství materiálů a barev látek, přírodních kůží i ekokůží či koženky. Nabízíme i čalounění s ozdobnými hřeby. Pokud si však nevyberete z této naší nabídky, pak nám můžete dodat svojí vlastní látku nebo si můžete vybrat čalounění z jiných vzorníků u nás na prodejně. Pokud si však chcete nechat židle očalounit u svého čalouníka, pak můžeme tyto židle dodat pouze se sedáky s molitanem pro další úpravu.INSPIRACE: židle z kolekce BANANA INSPIRACE: židle z kolekce BANANA

Nejen pro majitele restaurací a barů máme u barových židlí dobrou zprávu - židle lze dodat s okopovými lištami nožního spoje. Barva těchto krycích plechů může být v barvě stříbra či zlata. Též nabízíme na celou kolekci židlí dodání s kluzáky na ochranu podlah, což potěší především majitele podlah dřevěných či laminátových.U jídelních i barových židlí BANANA nabízíme i velký výběr nožních spojů z ohýbaného buku, všechny tyto klasické spoje jsou pevné, každý si však může vybrat jiný druh podle svého vkusu.


Proč nakupovat u nás?