INSPIRACE: židle z kolekce BRISTOL

Kolekce židlí BRISTOL nabízí jedinečnou kombinaci židlí jídelních, židlí barových a jídelních židlí s područkami.

INSPIRACE: židle z kolekce BRISTOLTato jedinečná kolekce bukových židlí Bristol je určena především pro ty, kteří si přejí kompletně vybavit interiér domu či prostoru jedním stylem židlí. Celá kolekce židlí se vyznačuje robustní a stabilní konstrukcí židlí a proto není divu, že na soudržnost konstrukcí se vztahuje pětiletá záruka.


INSPIRACE: židle z kolekce BRISTOL INSPIRACE: židle z kolekce BRISTOL


U všech židlí z této kolekce je na výběr druh sedáku. Sedák může být pro celodřevěnou nečalouněnou variantu dřevěný masivní s lehkým anatomickým tvarováním pro větší komfort sezení nebo překližkový. Pro čalouněnou variantu je na výběr velké množství materiálů a barev, kdy čalounění může být látkou, přírodní kůží či ekokůží. V případě, že Vám nebude vyhovovat naše nabídka, pak nabízíme možnost dodat si látku vlastní nebo můžeme dodat sedáky bez čalounění tak, aby mohl doladit čalounění Váš oblíbený čalouník.


Samozřejmostí je i velký výběr barevného moření bukového dřeva. nabízíme i možnost barevného dokončení podle vzorku zákazníka nebo nabízíme možnost dodání bez povrchové úpravy tak, aby si zákazník mohl nechat barevně doladit u svého oblíbeného truhláře. nabízíme i možnost moderního krycího lakování podle vzorníků RAL nebo PANTONE.


INSPIRACE: židle z kolekce BRISTOL


U barových židlí nabízíme možnost dodání i s ochranným okopovým pásem nožní opěrky, který nabízíme v barvě zlata či stříbra.


INSPIRACE: židle z kolekce BRISTOL INSPIRACE: židle z kolekce BRISTOLJídelní židle nabízíme i ve stohovatelné variantě, což ocení především požadavky pro kulturní sály či konferenční místnosti a všude tam, kde se různě mění počty a umístění židlí, jako třeba koncertní síně či kluby.


Proč nakupovat u nás?