INSPIRACE: židle z kolekce CITY

Hledáte robustní, vysoké a pohodlné jídelní židle a židle s područkami? Nabízíme Vám kolekci židlí CITY, která je jednou z nejprodávanějších z dřevěných židlí.Jídelní židle a polokžesla s područkami z kolekce CITY nabízíme ve dvou různých variantách.


INSPIRACE: židle z kolekce CITY INSPIRACE: židle z kolekce CITY


První varianta tohoto typu židle je s čalouněnou zádovou opěrkou a čalouněným sedákem látkou, přírodní kůží nebo ekokůží či koženkou.


INSPIRACE: židle z kolekce CITY INSPIRACE: židle z kolekce CITY


Druhá varianta tohoto typu židle je s dřevěnou zádovou opěrkou z masivních ohýbaných bukových lamel a na výběr je typ sedáku - může být celodřevěný masivní lehce anatomicky tvarovaný nebo může být čalouněný látkou, přírodní kůží nebo ekokůží či koženkou.


INSPIRACE: židle z kolekce CITY


U této kolekce židlí nabízíme velkou škálu čalounických materiálů a barev. Pokud si však z této naší nabídky nevyberete, pak Vám nabízíme možnost očalounění židlí do Vaší vlastní látky tak, aby ladila do daného interiéru. Nabízíme i možnost dodání těchto židlí bez čalounění, pouze v molitanu, poté si ji můžete nechat očalounit u svého oblíbeného čalouníka.

Další samozřejmostí v naší nabídce je velký výběr barev moření dřeva. Nabízíme i moderní krycí lakovanou úpravu do barev podle vzorníku RAL nebo vzorníku PANTONE. V případě, že Vám naše nabídka barev nevyhovuje, pak nabízíme možnost namoření či lakování židlí podle Vámi dodaného vzorku tak, aby židle dokonale ladily s dalším nábytkem v interiéru.INSPIRACE: židle z kolekce CITY INSPIRACE: židle z kolekce CITYUPOZORNĚNÍ: Tyto židle z kolekce CITY prošly díky požadavkům zákazníků mírnou inovací - původně vyráběné "barokně" kroucené přední nohy jsou nyní díky modernizaci rovné. Znamená to tedy, že pokud si zákazník bude přát původní variantu, např. kvůli doplnění stávajícícho počtu židlí, pak je toto nutné dopředu zkonzultovat s naší prodejnou.


Původní model
INSPIRACE: židle z kolekce CITY INSPIRACE: židle z kolekce CITYSoučasný model


INSPIRACE: židle z kolekce CITY INSPIRACE: židle z kolekce CITYNa soudržnost konstrukce těchto jídelních židlí a židlí s područkami ve všech variantách je daná pětiletá záruka.


Líbí se Vám tato kuchyňská židle? Přijďte si ji vyzkoušet přímo na naší kamennou prodejnu, kde Vám rádi představíme nejen tuto židli, ale i barvy moření dřeva a čalounické materiály.


Proč nakupovat u nás?