INSPIRACE: židle z kolekce KONTOR

Hledáte do domácí pracovny či kanceláře dřevěné židle, které by v případě potřeby mohlo zaujmout místo i u jídelního stolu? Nabízíme Vám židle z kolekce KONTOR, které tyto podmínky splňují a nabízí navíc i klasický design a komfort sezení.

INSPIRACE: židle z kolekce KONTOR

Pokud jste milovníci klasického dřevěného nábytku, pak Vás jistě kolekce pracovních či kancelářských židlí KONTOR zaujala. Tyto židle jsou otočné, ale nejsou na kolečkách, takže to nejsou přímo klasické kancelářské židle, na kterých je umožněn pohyb.

INSPIRACE: židle z kolekce KONTOR

Tato křesla jsou nabízena v celodřevěném provedení, kdy kulatý překližkový sedák může být jak pouze hladký, tak i s historizujícím lisovaným reliéfem podle výběru.

INSPIRACE: židle z kolekce KONTOR

Tyto otočné židle jsou vyráběné z bukového masivního dřeva. Nabízíme velký vá´ýběr moření tohoto bukového masivu tak, aby bylo možné barvu židlí sladit s příslušným interiérem. Pokud si však z našeho vzorníku barev nevyberete, pak nabízíme možnost namoření křesla podle vašeho vzorku barvy.

INSPIRACE: židle z kolekce KONTOR

Pro moderní interiéry nabízíme možnost moderního krycího lakování barvami podle vzorníku RAL nabo PANTONE.

INSPIRACE: židle z kolekce KONTOR

Pokud máte rádi čalouněné sedáky, pak i tento druh židlí nabízíme s čalouněným sedákem. Čalounění lze vybírat z látek, přírodních kůží či ekokůží. Zajímavým stylem čalounění je kožené či koženkové s ozdobnými hřeby po obvodu tohoto kulatého sedáku.

INSPIRACE: židle z kolekce KONTOR

Nemůžete si vybrat barvu z nabízeného výběru čalounění a máte jinou představu? Pak vám nabízíme možnost očalounění sedáku do látky, kterou nám sami dodáte nebo nabízíme možnost výběru čalounění z dalších vzorníků, které máme k dispozici. Pokud však máte svého čalouníka, pak nabízíme možnost dodání tohoto křesla pouze s molitanovým sedákem tak, aby bylo možno dále s tímto křeslem čalounicky pracovat.

Nechcete toto křeslo čalouněné, ale ani celodřevěné? Pak Vám nabízíme křeslo s vyplétaným sedákem přírodním rákosovým kobercem. Toto vyplétání je klasickou variantou tohoto křesla, které se vyrábí úspěšně již několik desetiletí.

Tato křesla jsou vhodná nejen do kanceláře či pracovny nebo pracovního koutu, ale i do studentských pokojů či do předsíní a hal jako židle odkládací a pomocná pracovní. Lze jej využít i jako solitérní kus nábytku v čekárně či čekacím koutku. Pokud si jej umístíte v pracovně u počítače, pak jistě nebudete zklamáni, křesla KONTOR jsou velmi prostorná a pohodlná.

Veškerou nabídku křesel KONTOR naleznete v naší nabídce.


Proč nakupovat u nás?