INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU

Hledáte jídelní židle s čalouněnými zády, které jsou vhodné do jídelny nebo obývacího pokoje? Hledáte pohodlné židle s područkami, které mají i vysoká čalouněná záda? Nabízíme Vám tedy kolekci židlí LIMOU.

INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU
Jídelní židle a židle s područkami LIMOU nabízíme v provedení s ozdobným a zároveň praktickým výřezem v zádové opěrce nebo bez tohoto výřezu.

INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU

Na tyto robustní a pohodlné židle nabízíme pětiletou záruku na soudržnost konstrukce. Židle jsou vhodné i do prostor veřejných jako židle konferenční či restaurační.

INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU

Díky velkému výběru barev moření dřeva a moderního krycího lakování jsou tyto židle vhodné do interiérů jak klasických, tak i do interiérů moderních. I díky výběru čalounění lze ideálně přizpůsobit tyto židle i moderním trendům. Pokud si zákazník nevybere barvu dřeva z našeho vzorníku, pak i u této židle nabízíme možnost dodání si vzorku vlastního. A když Vás ani tato možnost nezaujme, pak nabízíme možnost objednání těchto židlí v surovém stavu bez povrchové úpravy tak, aby byla možnost dále povrchově upravovat u svého oblíbeného truhláře.

INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU

Čalounění nabízíme látkami, přírodními kůžemi či ekokůžemi a koženkami. Každý druh čalounění nabízíme ve více barevných variantách. V případě, že si nelze z našeho vzorníku látek vybrat ten správný druh a odstín, pak nabízíme možnost dodání si látky vlastní či možnost výběru čalounění z jiných vzorníků na našem kamenném obchodě. A jak bývá zvykem, tak pak i u této kolekce židlí LIMOU nabízíme možnost dodání židlí i bez čalounění, pouze s molitanovou opěrkou a sedákem tak, aby byla možnost tyto židle očalounit u externí čalounické firmy.

INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU

Židle s područkami lze využít v interiéru jako židle solitérní nebo i v oblíbené kombinaci se židlemi bez područek.

INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU

Věříme, že kolekce židlí LIMOU zaujme všechny milovníky dobrého posezení. Tyto židle můžeme vřele doporučit a pokud si chcete vyzkoušet jejich pohodlnost, pak se přijďte přesvědčit na naší kamennou prodejnu!

INSPIRACE: židle z kolekce LIMOU


Proč nakupovat u nás?