INSPIRACE: židle z kolekce MERANO

Víte, že židle z kolekce MERANO od designéra od Alexandera Gutlera získala v roce 2011 cenu na světové výstavě nábytku?

INSPIRACE: židle z kolekce MERANOKolekce židlí MERANO je kolekcí dřevěných židlových křesel, která vznikla díky spolupráci českého výrobce tradičního nábytku z ohýbaného dřeva s mladým italským designérem Alexem Guflerem, který však žije v Rakousku. Tato židle z dílny TON a.s. je nazvaná podle italského města Merano, které je rodištěm tohoto nadějného designéra.


INSPIRACE: židle z kolekce MERANO


Dominantními prvky těchto moderních židlí jsou dva vzájemně se křížící díly z ohýbané překližky, které tvoří sedák a zádovou opěrku. Nohy u židlí jsou rovné.


INSPIRACE: židle z kolekce MERANO INSPIRACE: židle z kolekce MERANOŽidle z kolekce MERANO se vyrábějí v celodřevěném nebo čalouněném provedení.

Čalounické materiály jsou na výběr z látek, přírodních kůží či ekokůží. Nabízíme již tradiční možnost dodat si v případě, že Vám naše nabídka nevyhovuje, látku vlastní nebo si vybrat čalounění z jiných vzorníků přímo u nás na prodejně. V případě čalouněné verze si lze vybrat dřevěný materiál této židle - může být buková čalouněná nebo dubová čalouněná.INSPIRACE: židle z kolekce MERANOV celodřevěné verzi těchto židlí nabízíme několik variant výběru dřeva - židli můžete mít kompletně bukovou, kompletně dubovou nebo v kombinaci buku s dubem.


INSPIRACE: židle z kolekce MERANO INSPIRACE: židle z kolekce MERANO


U dubové varianty židle se předpokládá, že specifickou krásu dubového dřeva vynikne nejlépe při nebarvené variantě. U bukové varianty židle je již tradiční velký výběr moření dřeva. Nabízíme i moderní krycí lakovanou úpravu v barvách podle vzorníku RAL a PANTONE.


INSPIRACE: židle z kolekce MERANO


Židlová křesla MERANO jsou vhodná do klasických i moderních interiérů díky možnosti výběru barev a materiálů. Můžou být použita jako solitérní kusy nábytku, ale úspěšně je lze využít i v sestavě u jídelního stolu.


INSPIRACE: židle z kolekce MERANO


Proč nakupovat u nás?