INSPIRACE: židle z kolekce MIKULOV

Máte rádi židle s čalouněným sedákem a s čalouněnou zádovou opěrkou, ale všechny modely jsou pro Vás příliš mohutné? Pak právě Vám nabízíme kolekci jídelních židlí a židlí s područkami z kolekce MIKULOV.

INSPIRACE: židle z kolekce MIKULOV

Kolekce MIKULOV je kolekcí jídelních židlí a židlí s područkami, které se hodí ideálně i do všech menších kuchyňských koutů či kuchyní. Nemusíte se tak vzdávat své představy o židlích s čalouněnými zády, které bývají většinou mohutné a pro menší prostory tak příliš robustní.

INSPIRACE: židle z kolekce MIKULOV

Židle z kolekce MIKULOV lze mořit a lakovat krycím lakem do různých odstínů barev. Díky velkému výběru čalounění látkou, přírodní kůží nebo ekokůží či koženkou lze tyto židle vhodně začlenit podle přání do daného interiéru. U těchto židlí umožňujeme zákazníkovi dodat si i látku vlastní nebo můžeme dodat židle bez čalounění, pouze v molitanovém základu tak, aby šly dále očalounit u čalouníka dle přání.

INSPIRACE: židle z kolekce MIKULOV

Tyto dřevěné židle jsou vyrobené z masivního buku, který je známý svojí odolností. Tyto židle dokonce mají garantovanou pětiletou záruku na odolnost konstrukce.

INSPIRACE: židle z kolekce MIKULOV

Polokřesla s područkami jsou pohodlná a zajímavá. Lze je vhodně zkombinovat s jídelními židlemi například do čela většího jídelního stolu nebo je využít samostatně ke stolu, kde se relaxuje po obědě u kávy a zákusku.

Líbí se Vám tato kuchyňská židle? Přijďte si ji vyzkoušet přímo nanaší kamennou prodejnu, kde Vám rádi představíme nejen tuto židli, ale i barvy moření dřeva a čalounické materiály.


Proč nakupovat u nás?