INSPIRACE: židle z kolekce OSTRAVA

Jídelní kuchyňské židle z kolekce OSTRAVA nabízíme všem zákazníkům, kteří hledají klasický design a zároveň pohodlné a pevné židle.

INSPIRACE: židle z kolekce OSTRAVA

Jídelní židle z kolekce OSTRAVA jsou lehké a zároveň pevné konstrukce. Protože jsou vyrobené z odolného ohýbaného bukového dřeva, tak na soudržnost konstrukce těchto židlí je poskytovaná pětiletá záruka.

INSPIRACE: židle z kolekce OSTRAVA INSPIRACE: židle z kolekce OSTRAVA

U těchto židlí nabízíme velký výběr moření či moderního krycího lakování dřeva. Na výběr je velký výběr odstínů podle vzorníků RAL nebo PANTONE. V případě zájmu poskytujeme možnost barevně sladit židli podle vzorků barev zákazníka nebo můžeme tyto židle dodat úplně bez povrchové výroby tak, aby truhlář mohl doladit barvu podle stávajícího či vyráběného nábytku.

Samozřejmostí je i velký výběr čalounického materiálu. Pokud si však nevyberete z naší nabídky, pak umožňujeme dodat si látku vlastní nebo dodáme tyto židle bez čalounění, pouze s molitanovými sedáky tak, aby je mohl dodatečně očalounit Váš vlastní oblíbený čalouník.

Líbí se Vám tato kuchyňská židle? Naleznete jí v naší internetové nabídce a nebo si ji přijďte vyzkoušet přímo na naší kamennou prodejnu, kde Vám rádi představíme nejen tuto židli, ale i barvy moření dřeva a čalounické materiály.


Proč nakupovat u nás?