INSPIRACE: židle z kolekce PILSEN

Pokud hledáte klasickou, pohodlnou, stabilní a praktickou jídelní židli, pak Vám můžeme nabídnout kolekci židlí PILSEN.Tato kolekce židlí nabízí židle celodřevěné i s čalouněným sedákem a to jak u židlí jídelních, tak i u židlí s područkami.

INSPIRACE: židle z kolekce PILSEN INSPIRACE: židle z kolekce PILSENJídelní židle a židle s područkami z kolekce PILSEN jsou určené do interiérů domácností a zároveň jsou díky svojí konstrukční pevnosti vhodné i do zátěžových prostor jako židle restaurační. Na soudržnost konstrukce u těchto židlí je daná pětiletá záruka.INSPIRACE: židle z kolekce PILSEN INSPIRACE: židle z kolekce PILSEN


U těchto židlí z kolekce PILSEN nabízíme velký výběr barev moření dřeva a krycích laků podle mezinárodních vzorníků RAL A PANTONE. Čalounění u židlí nabízíme látkou, přírodní kůží a ekokůží či koženkou, nabízíme efektní čalounění ekokůží s ozdobnými hřeby po obvodu sedáku.


INSPIRACE: židle z kolekce PILSENINSPIRACE: židle z kolekce PILSEN


Pokud si zákazník z našeho výběru čalounění nevybere, pak nabízíme možnost dodání si látky vlastní, výběru látky z jiných vzorníků nebo můžeme dodat tyto židle jen se sedákem s nalepeným molitanem (nebo i bez tohoto molitanu) pro dočalounění u jiného čalouníka podle Vašich představ.


INSPIRACE: židle z kolekce PILSEN


V případě, že tyto židle zákazník potřebuje do velmi zátěžových prostor, pak nabízíme zpevnění matkovým šroubem (podobný jako je šroub vratový). Díky tomuto spoji se židle zpevní, ale zezadu židle bude vidět kovová hlavice tohoto šroubu, na což upozorňujeme zákazníky dopředu, protože to může být pro někoho z estetického důvodu problém. Toto zpevnění provádíme i u židlí z područkami.

Židle z kolekce PILSEN lze i stohovat, ale pouze při výběru nožního spoje pro tuto variantu. Ve standardním provedení tyto židle stohovatelné nejsou.


INSPIRACE: židle z kolekce PILSEN


Proč nakupovat u nás?