INSPIRACE: židle z kolekce PORTO

Hledáte lehkou a zároveň pevnou klasickou jídelní židli? Nabízíme Vám tímto kuchyňské židle z kolekce PORTO.

INSPIRACE: židle z kolekce PORTO
Jídelní kuchyňské židle z kolekce PORTO splňují všechna kritéria, která mají zákazníci na židle i do menších interiérů klasických kuchyní nejen do panelákových bytů. Tyto židle jsou lehké, pevné, lze s nimi lehce manipulovat. Svým nadčasovým designem jsou vhodné i do moderních prostor.

INSPIRACE: židle z kolekce PORTO
Jídelní židle z této kolekce PORTO jsou vyrobené z masivního ohýbaného buku, kdy je na výběr druh sedáku - ten může být jak čalouněný, tak i dřevěný z bukové překližky.

INSPIRACE: židle z kolekce PORTO
Samozřejmostí u této kolekce je velký výběr barev moření bukového dřeva. Nabízíme i moderní barevné krycí lakování nejen do bílé nebo černé barvy, ale i do odstínů barev podle vzorníků RAL nebo PANTONE. V případě, že si zákazník nevybere barvu podle svých představ, pak nabízíme možnost barevného dokončení dřeva podle vzorku zákazníka nebo dodáme židle surovou bez jakékoliv povrchové úpravy tak, aby bylo možno si ji nechat "doladit" u svého truhláře.

INSPIRACE: židle z kolekce PORTO
Další velkou výhodou je velký výběr čalounických materiálů, jako jsou látky, ekokůže či koženky a dokonce i přírodní kůže. U každého materiálu je velký výběr barevných možností, ale nabízíme i možnost dodání si vlastní látky tak, aby židle vhodně ladily s ostatním nábytkem či doplňky v interiéru. Nabízíme i možnost dodání židle pouze s molitanovými sedáky tak, aby bylo možno dočalounit židle u svého oblíbeného čalouníka.

Líbí se Vám tato kuchyňská židle? Přijďte si ji vyzkoušet přímo nanaší kamennou prodejnu, kde Vám rádi představíme nejen tuto židli, ale i barvy moření dřeva a čalounické materiály.


Proč nakupovat u nás?