INSPIRACE: židle z kolekce RIGA

Kolekce židlí RIGA je kolekcí židlí jídelních a polokřesel s područkami. Tyto židle jsou nadčasového designu, takže pokud hledáte klasiku v moderním hávu, pak tato kolekce je určená právě Vám.

INSPIRACE: židle z kolekce RIGAŽidle z kolekce RIGA nabízíme v mnoha variantách - s dřevěným sedákem, který může být jak masivní bukový, který je lehce anatomicky tvarovaný, tak z bukové překližky. Nabízíme variantu s čalouněným sedákem, čalounění lze vybrat z velkého sortimentu a barev látek, přírodních kůží nebo koženek či ekokůží. U těchto židlí je nabídka navýšena o sedák s přírodním výpletem z mořské trávy - tím jistě potěšíme milovníky přírodních materiálů.


INSPIRACE: židle z kolekce RIGA

INSPIRACE: židle z kolekce RIGAI u této kolekce nabízíme velké množství odstínů moření dřeva. Nabízíme i u těchto židlí moderní úpravu krycím lakováním podle vzorníků RAL nebo PANTONE. V případě, že si zákazník nevybere z našeho standardního vzorníku, pak umožňujeme dodání vlastního vzorku. V případě, že dáte přednost s finální úpravou svému oblíbenému truhláři kvůli barevnému sladění s ostatním nábytkem, pak Vám můžeme dodat tyto židle bez povrchové úpravy.


INSPIRACE: židle z kolekce RIGA INSPIRACE: židle z kolekce RIGA

Díky velkému množství čalounického materiálu je možnost sladit židle podle přání. Nabízíme velký výběr barev i materiálů, nabízíme jak látky, tak i ekokůže či koženky a dokonce i přírodní kůže. V případě, že si z naší nabídky vzorů nevyberete, pak nabízíme možnost očalounění těchto židlí i do vaší látky vlastní nebo dle výběru ze vzorníků od různých výrobců. Nabízíme i možnost dodání těchto židlí i bez čalounění pouze s molitanovým sedákem a tím nabízíme možnost nechat si židle očalounit u Vašeho čalouníka. Nabízíme i čalounění s ozdobnými hřeby.


Pro specifické účely nabízíme u těchto židlí možnost číslování židlí. Toto je vhodné především do kulturních sálů, koncertních síní nebo kulturních domů, prostě všude tam, kde potřebujeme mít očíslovaná sedadla.INSPIRACE: židle z kolekce RIGA INSPIRACE: židle z kolekce RIGATyto jídelní židle i polokřesla s područkami lze objednat i ve stohovatelných variantách. Toto ocení především v restauračních provozech nebo všude tam, kde je nutné se židlemi manipulovat a měnit podle potřeby jejich počet v prostoru. Nabízíme i varianty s možností spojování do řad.


INSPIRACE: židle z kolekce RIGA


U těchto židlí z kolekce RIGA nabízíme možnost objednání s kluzáky na ochranu podlah, nabízíme mnoho variant.Proč nakupovat u nás?