INSPIRACE: židle z kolekce STRATOS

Hledáte moderní židle z ohýbané překližky? Židle z kolekce STRATOS jsou jistě pro Vás tím pravým.

INSPIRACE: židle z kolekce STRATOS

Tyto moderní jídelní židle z bukové ohýbané překližky mají hranaté nohy jako jedny z mála z nabídky tohoto typu židlí. Tyto nohy jsou chromové, lze je však objednat i v jiné krycí barvě. Hitem je barva jemného hliníku RAL9006, ale i barva černá či bílá.

INSPIRACE: židle z kolekce STRATOS

Jídelní židle z této kolekce jsou v základním provedení se sedákem a opěrkou z jednoho kusu ohýbané bukové překližky bez ozdobného výřezu. Lze si však vybrat ozdobný výřez, který bude ladit ve Vámi zvoleném interiéru. Tyto výřezy židle opticky odlehčí a díky průzorům se, samozřejmě opticky, stane tento interiér vzdušnějším.

INSPIRACE: židle z kolekce STRATOS

Na výběr je velké množství barevného moření bukového dřeva překližky. Velmi zajímavou povrchovou úpravu, která je ojedinělá a ihned zákazníky oblíbená, je barevné laminování těchto překližkových korpusů. Pokud si přejete mít židle barevné s krycí barvou, jako je nejoblíbenější bílá, ale i černá či červená, pak tato úprava laminováním zajistí velkou životnost barevné úpravy. Židle je pak i velmi snadno omyvatelná a udržovatelná. Úprava laminováním se týká všech variant sedáku, tedy jak bez výřezu, tak i s ozdobnými výřezy.

INSPIRACE: židle z kolekce STRATOS
Pokud si nenajdete ve vzorníku odstínů moření dřeva ten pravý odstín pro Váš interiér, pak nabízíme moření do barvy dřeva podle Vašeho vlastního vzorku. Nabízíme ale i varintu bez povrchové úpravy tak, aby barevně mohl židle doladit Váš oblíbený truhlář.

INSPIRACE: židle z kolekce STRATOS
Jídelní židle z kolekce STRATOS ve všech svých variantách lze umístit do moderních interiérů, ale i do interiérů klasických, kdy můžou dodat tomuto prostoru nový "šmrnc".


Proč nakupovat u nás?