INSPIRACE: židle z kolekce TALLIN

Hledáte jídelní židle a židle s područkami s čalouněnou zádodvou opěrkou? Nabízíme Vám kolekci židlí TALLIN, která je nadčasová - může být do klasických i moderních interiérů podle výběru materiálů a barev.

INSPIRACE: židle z kolekce TALLIN

Židle z kolekce TALLIN jsou pohodlné a robustní. Tyto židle jsou stabilní a mají garantovanou pětiletou záruku na soudržnost konstrukce, což z nich činí favority při výběru židlí.

INSPIRACE: židle z kolekce TALLIN

U židlí z této kolekce TALLIN je na výběr velké množství materiálů a barev čalounění. Na výběr je množství látek, přírodní kůže či ekokůže a koženky. Protože jsme si vědomi, že ne všem vyhovuje naše velká nabídka, pak umožňujeme dodat si látku vlastní nebo si vybrat ze vzorníků u jiného výrobce čalounění. Nabízíme i možnost prodeje pouze s molitanovými sedáky a opěrkami tak, aby bylo možno tyto židle externě očalounit v čalounické dílně.

INSPIRACE: židle z kolekce TALLIN

Nabízíme u těchto židlí i velký výběr moření bukového dřeva na jiný odstín. Nabízíme i možnost dodat si vzorek barvy vlastní tak, aby židle ladily s ostatním nábytkem a doplňky v interiéru. Dodáváme v případě zájmu tyto židle i bez povrchové úpravy tak, aby bylo možno je doladit barevně i u Vašeho výrobce nábytku.

INSPIRACE: židle z kolekce TALLIN

Jídelní židle i židle s područkami z kolekce TALLIN lze pro specifické účely vyrobit i ve stohovatelných verzích a ve verzích se spojováním do řady. Toto se uplatní především v interiérech koncertních síní, kulturních a společenských sálů či obřadních síních.


Proč nakupovat u nás?