INSPIRACE: židle z kolekce TOLEDO

Hledáte zajímavé židle, které nadchnou i ty nejnáročnější zákazníky svojí funkčností? Nabízíme Vám ucelenou kolekci židlí jídelních, barových a židlí s područkami.

INSPIRACE: židle z kolekce TOLEDORobustní židle z kolekce TOLEDO jsou pevné a zároveň díky zajímavě řešené zádové opěrce opticky vzdušné. Na celou kolekci TOLEDO poskytujeme prodlouženou pětiletou záruku na soudržnost konstrukce těchto židlí.


INSPIRACE: židle z kolekce TOLEDO


Díky velkému množství barev povrchových úprav mořením či krycím lakováním lze tyto židle umístit jak v klasickém interiéru, tak i v interiéru moderním.


INSPIRACE: židle z kolekce TOLEDO INSPIRACE: židle z kolekce TOLEDOTyto židle nabízíme celodřevěné, kdy si lze vybrat sedák masivní, lehce anatomicky tvarovaný, nebo sedák překližkový. Nabízíme též sedák čalouněný látkou, přírodní kůží či koženkou a ekokůží, nabízíme sedák i s ozdobnými hřeby. Pro příznivce moderních přírodních výpletů nabízíme sedák vyplétaný mořskou trávou.


Co se týče barev moření či krycího lakování, tak nabízíme podle vzorníku velké množství barev. krycí lakování nabízíme podle vzorníku RAL či PANTONE. Pro originální židle nabízíme možnost dodat si vzorek barvy vlastní. A pokud Vám toto nestačí, pak nabízíme možnost dodání těchto židlí v surovém stavu bez povrchové úpravy tak, aby bylo možno s nimi dále pracovat podle vlastního uvážení nebo uvážení oblíbeného truhláře.


INSPIRACE: židle z kolekce TOLEDO INSPIRACE: židle z kolekce TOLEDOI u těchto židlí nabízíme velké množství čalounického materiálu, ať už látek, tak i přírodních kůží či koženek a moderních ekokůží. V případě, že si nebudete moci z této nabídky vybrat, protože nic neodpovídá Vaší představě, pak nabízíme možnost dodat si látku vlastní nebo si vybrat ze vzorníků čalounění různých výrobců. Nabízíme i možnost objednání židlí bez čalounění, pouze s molitanovým sedákem tak, aby bylo možno dočalounit židle u externího čalouníka.


Jídelní židle i polokřesla lze objednat ve stohovatelné variantě po maximálně pěti kusech. Nabízíme i možnost se spojování do řad, což se jistě ocení v provozu kulturních sálů, koncertních síní či všech provozů, kde je nutné se židlemi manipulovat, měnit počty podle momentální potřeby a židle ukládat do neveřejných prostorů.


INSPIRACE: židle z kolekce TOLEDO


U barových židlí nabízíme objednání s okopovými plechy, což ocení především majitelé barů a restaurací. Okopové plechy můžou být jak v barvě stříbra, tak i v barvě zlata.


Nabízíme objednání všech židlí z kolekce TOLEDO s kluzáky na ochranu podlah, především je toto využívané u majitelů podlah dřevěných či laminátových.


Proč nakupovat u nás?