Jaký květináč na zahradu?

Kromě použití v interiéru se květináče mohou stát také krásným doplňkem vaší zahrady, kde upoutají pozornost a zvýrazní některé z použitých prvků. Jak vybrat vhodný květináč do exteriéru?

Exteriérové květináče: Pestrý výběr materiálů

V první řadě bychom měli vybírat ze sortimentu exteriérových květináčů nebo obalů na květináče, které jsou mrazuvzdorné, odolné vůči povětrnostním vlivům a proti UV záření. K dostání jsou v různých materiálových, velikostních, tvarových i barevných provedeních.Jaký květináč na zahradu?
1) Květináč PLK454401A, 2) Květináč Plastový květináč PLK454395B, 3) Květináč PLK454401BDle použitého materiálu najdeme na trhu květináče plastové, sklolaminátové či pozinkované, ale i z betonu nebo ratanu.

Nejrozšířenějším typem jsou plastové květináče, které se pyšní nízkou hmotností, odolností a k dispozici jsou v rozmanitých povrchových a barevných úpravách.

Sklolaminátové květináče, další z typů vhodných pro použití na zahradu, jsou vyrobené z organických plastických hmot a vyztužené skleněným vláknem, mají hladký povrch, stálou barvu a jsou vysoce odolné proti rozmarům počasí.Jaký květináč na zahradu?
Zahradní květináč na pěstování zeleniny GARDEN BEDZahradní květináče různých tvarů i velikostí

Co do stylu si přijdou na své jak zastánci tradičních tvarů, tak i příznivci moderního designu. Podíváme-li se blíže na nabídku zahradních květináčů, dominují zde tvary jako čtverec, obdélník nebo šestiúhelník, vše v nejrůznějších velikostech. Rozhodně bychom však před výběrem konkrétní nádoby měli dobře zvážit její budoucí umístění.Jaký květináč na zahradu?
1) Květináč 6-ti úhelný - malý, 2) Květináč obdélníkový - velkýAlternativy ke klasickým květináčům

Ve výběru zahradních nádob na květiny samozřejmě nechybí ani alternativy ke klasickým květináčům, ať už se jedná o závěsné květináče, vertikální květináče nebo truhlíky.
Zajímavým a praktickým doplňkem na zahradu se také může stát květináč ve formě lavice nebo schůdkový květináč.Jaký květináč na zahradu?
1) Květináč lavice, 2) Sada obdélníkových květináčů


Proč nakupovat u nás?