Jaký konferenční stolek

Konferenční stolek je většinou malý kus nábytku, který stojí u sedací soupravy a slouží spíš jako praktická dekorace, a také k servírování drobného pohoštění. Tam, kde je obývací pokoj zařízen standardně, tedy s nábytkovou sestavou a sedací soupravou, nesmí konferenční stolek chybět. Někdy bývá hodně malý a přesto dokáže splnit hned několik praktických funkcí najednou.

VÝŠKA
Výšku určuje především styl a výška sedací soupravy. Správně zvolený stolek by měl horní odkládací plochu ve výšce kolen sedící osoby. To proto, že slouží jen k odkládání nebo podávání drobného občerstvení a ne k servírování hlavního jídla.
Pokud máte rádi japonský styl sezení na polštářích stačí pár centimetrů vysoký stolek nebo položený přímo na zemi.TVAR
Tvar bychom měli volit dle velikosti prostoru a s ohledem na provoz domácnosti. Pokud máte malé děti je lepší ten bez ostrých rohů - ovál nebo kulatý. Z praktického hlediska je asi nejvýhodnější stolek obdélníkový s jednou odkládací policí navíc. A nebo dva mobilní čtvercové. Jimi můžete libovolně pohybovat podle momentální potřeby.


Konferenční stolek 99027
Jaký konferenční stolek


VELIKOST
Tu volte přímo úměrně sedací soupravě a také svým aktivitám. Někdy je třeba postavit na konferenční stolek hned několik šálků a k tomu ještě třeba desertní talířky.


MATERIÁL
V dnešní době je na trhu opravdu široká škála všech možných stolečků. Pokud zvolíte stolek se skleněnou deskou, musíte se připravit na každodenní péči. Skleněné desky bývají velmi často kombinované s dřevěnými nebo kovovými nohami, někdy může být stolek celoskleněný. Asi nikdy neuděláte chybu, když zvolíte stolek dřevěný. Ať už z masivu nebo dýhovaný. Dřevo se zkrátka hodí všude.


Konferenční stolek AF-1025
Jaký konferenční stolek


Pro ty, kteří mají rádi industriální styl existují i celokovové plechové stolky.
Chrom a mosaz vypadá pěkně v lesklé nebo satinové podobě. Pokud chcete něco výjimečného, jsou zde stolky multifunkční. Mohou mít teleskopickou vysouvací desku, rafinovanou zásuvku nebo dokonce příruční bar.......


Konferenční stolek Pandora
Jaký konferenční stolek


Tyto konferenční stolky a mnoho dalších najdete na http://www.atan.cz/konferencni-stolky/


Proč nakupovat u nás?