Jaro 2013 - novinky a inspirace

I na letošní jaro jsme si pro Vás připravili plno novinek - nabízíme nové stoly, židle a stolové sestavy. Představujeme též nová čalounění, aby bylo možno zkombinovat vše podle vašich představ.

Novinka - židle Filippo
Jaro 2013 - novinky a inspirace
Tuto zajímavou jídelní židli nabízíme ve zvýhodněném jídelním setu s kulatým rozkládacím stolem Asolo, můžete si ji však objednat i jako samostatnou položku za zaváděcí zvýhodněnou cenu.

Novinka - oblíbená židle Verona v celodřevěné verzi s masivním sedákem
Jaro 2013 - novinky a inspirace
Židli Verona jsme dosud nabízeli s čalouněným sedákem. tato židle, která má prodlouženou záruku na 36 měsíců, se nově vyrábí i se sedákem z masivného bukového dřeva. Věříme, že díky nosnosti až 155 kilogramů se tato židle stane jednou z nejprodávanějších typů v naší nabídce. Můžete si ji zakoupit ve zvýhodněném setu se stolem BONUS, nabízíme ji však za zaváděcí cenu i jako samostatné zboží.

Novinka - moderní stůl KOMBI a židle MARY
Jaro 2013 - novinky a inspirace
U stolu KOMBI představujeme novinku pro všechny, kteří se nebojí popustit uzdu fantazie - nabízíme možnost zkombinovat různé druhy barev tak, aby byla deska barevně odlišná od stolových nohou. Ale nemusejí se bát ani ti, kteří jsou konzervativnějšího rázu - tento moderní stůl lze vyrobit i v jednobarevném provedení. Lze jej zakoupit ve zvýhodněném stolovém setu se židlemi MARY, vše lze ale zakoupit i jako samostatné zboží. Stůl nabízíme v pevném i rozkládacím provedení.

Novinka - židle ELENA
Jaro 2013 - novinky a inspirace
Židle ELENA jsou určené pro milovníky židlí s čalouněnou zádovou opěrkou. Jedná se o nadčasový tvar židle, která je vhodná jak do klasického, tak i do moderního interiéru. Nabízíme ji jak ve výhodné sestavě se stolem Mini forte, tak i jako samostané zboží.

Novinka - židle PEPE a stůl POSITANO
Jaro 2013 - novinky a inspirace
Pokud máte rádi rustikálnější styl nábytku, tak právě pro Vás jsme připravili dvě novinky - stůl Positano a židle Pepe. Obojí lze objednat jako samostané zboží, lze ale vše mít i za zvýhodněnou zaváděcí cenu stolového setu. Stůl nabízíme v pevném i rozkládacím provedení.

Akce - sestava restaurační stůl a židle VENETA
Jaro 2013 - novinky a inspirace
Kromě výhodné ceny tohoto setu Vám můžeme nabídnout prodlouženou záruku na 36 měsíců a u židlí nosnost do 155 kilogramů - jsou to ideální židle pro pořádné chlapy!

Jaro 2013 - novinky a inspirace
Stůl Piccolo- stůl se zásuvkou
tento malý jídelní stolek má velkou přidanou hodnotu - odkládací zásuvku. Ve zvýhodněné sadě se židlemi Paysane tvoří silnou jednotku - židle mají prodlouženou záruku na 36 měsíců a jsou s nosností do 155 kilogramů.


Proč nakupovat u nás?