Naše nabídka pro Vás

Firma Nábytek ATAN prodává a vyrábí sedací nábytek jak do domácností, tak i do firemních, veřejných a zátěžových prostor, jako jsou restaurace, kavárny, bary, jídelny, bistra, čokoládovny, kulturní sály, čekárny, ordinace a podobně.

Židle nabízíme jídelní, barové a židle s područkami, tj. polokřesla. Nabízíme židle a křesla zahradní. Nabízíme židle celodřevěné, dřevěné židle s čalouněným sedákem i s čalouněnou opěrkou. Nabízíme židle kovové v kombinaci chromu s ohýbanou bukovou překližkou, kovové s čalouněným sedákem, kovové v kombinaci dřeva s čalouněním. Nabízíme židle se zádovou opěrkou a židle bez této zádové opěrky. Nabízíme židle pro dospělé i židle pro děti a dospívající. Nabízíme židle pracovní. Nabízíme židle moderní i klasické. U všech těchto druhů židlí může být na výběr ze vzorníků barva dřeva, barva a druh čalounění a dokonce i barva kovu. Pokud si nevyberete podle vašeho přání ze vzorníků k vybrané židli, pak Vám rádi vyjdeme vstříc a pokusíme se společně s Vámi najít odpovídající řešení. Pokud to bude možné, pak Vám rádi podle dodaného vlastního vzorku barevně upravíme povrch dřevěné židle mořením či lakováním, v případě zájmu voskováním či olejováním. Čalounění u židlí si ve většině případů lze dodat buď vlastní nebo si můžete vybrat u nás na kamenné prodejně z velkého výběru různých struktur, barev a materiálů. Znamená to tedy, že prostor pro Vaši fantazii a kreativitu se tímto mnohokrát zvýší.

Naše nabídka pro Vás

Dřevěné povrchy masivní, překližkové, dřevotřískové a z MDF desek dýhovaných masivními dýhami moříme lazurou tak, aby byla na pohled viditelně zachovaná struktura dřeva. tyto dřevěné povrchy ale lze nalakovat krycím barevným lakem tak, aby dřevěná struktura zachována nebyla a povrch je tak barevně ucelený, jednolitý a plně krycí. Oblíbeným krycím lakem je stálice sedacího nábytku - barva bílá. Lze si však podle vzorníku RAL vybrat barvu podle přání.

Naše nabídka pro Vás

V moderních interiérech se nemusíte bát zkombinovat typy, barvy, povrchy ani materiály. Kombinace kovu, dřeva a barev může snadno a lehce oživit, prosvětlit a opticky provzdušnit každý typ tohoto místa. Nestane se tak tento prostor nikdy fádním a bude zajímavý nejen pro Vás, ale i pro každého návštěvníka.

Naše nabídka pro Vás
Stoly nabízíme dřevěné a kovové. Nabízíme stoly jídelní, konferenční a barové. nabízíme stoly kulaté, půlkulaté, soudkovité, pravidelně a nepravidelně oválné, čtvercové a obdélníkové. Nabízíme stoly celodřevěné a v kombinaci se sklem. Najdete u nás stoly se šuplíkem, s trnoží i bez. Nabízíme stoly rozkládací i pevné nerozkládací. Nabízíme stoly zahradní. Nabízíme stolové podnože chromové, hliníkové, nerezové a litinové. Nabízíme stoly klasické i stylové rustikální. nabízíme stoly masivní bukové, dubové, smrkové a borovicové. Nabízíme stoly s laminovou deskou, s deskou dřevotřískovou nebo MDF deskou dýhovanou masivní dýhou. Nabízíme stolové desky různých tvarů, materiálů a barev. Nabízíme stoly s hranatýma, s kulatýma, s rovnýma a s kónickýma nohama. Nabízíme stoly s výběrem míry oblosti rohů a hran. Nabízíme stoly různých barev a povrchových úprav.

Naše nabídka pro Vás

U stolů si můžete vybrat typ, barvu, velikost, ostrost rohů a oblost hran. Můžete si též vybrat výšku stolu podle toho, jak Vám bude vyhovovat. Můžete si i sami navrhnout v případě kombinované stolové desky dřeva se sklem typ této kombinace. Nabízíme velký výběr stolových desek a stolových podnoží, můžete si tak sestavit stůl přesně podle svého přání a fantazie.

Naše nabídka pro Vás

Nabízíme výrobu barových pultů podle přání. Nabízíme výrobu atypických stolů do atypických prostorů i podle vlastního návrhu. Vyrábíme stoly do panelákových kuchyní nad topení, stoly do výklenků a nik. Nabízíme výrobu interiérů restaurací, kaváren a barů. Nabízíme výrobu interiérů domácností. Nabízíme výrobu nábytku a interiérů podle vlasních návrhů, v případě zájmu Vám s tímto návrhem rádi pomůžeme a poradíme s řešením.

Naše nabídka pro Vás


Proč nakupovat u nás?