Podzim 2012 - nové modely

S nastávajícím podzimem jsme pro Vás připravili několik novinek v naší nabídce - ať už oblíbené modely plastových židlí, tak i stolové sety, nové židle a moderní stoly.

Od podzimu do jara se více zdržujeme v teple domácnosti. Protože je tento čas ideální i k výměně starého sedacího nábytku, protože stůl po babičce již není to "pravé ořechové" a židle jsou již rozvrzané a nebo se prostě do té nové báječné kuchyně nehodí, tak jsme pro Vás připravili několik tytů z novinek v naší nabídce.

Podzim 2012 - nové modely
Velmi zajímavou novinkou v naší nabídce jsou plastové židle z vysoce odolného tvrzeného polykarbonátu. Tyto židle nabízíme jak v oblíbené kombinaci s kovem, tak i v celoplastové podobě. Velký výběr barev těchto odolných průhledných židlí je již naším standardem.
Podzim 2012 - nové modely

V kategorii novinek těchto plastových židlí nabízíme nejen židle jídelní, které lze využít i v náročných restauračních provozech, ale i židle barové a židle s područkami.

Plastové židle nabízíme i z neprůhledného, vysoce lesklého plastu HIGHLOOP*, který je novinkou na trhu. Další neprůhledný plast je polypropylen.
Podzim 2012 - nové modely

Průhledné i neprůhledné plastové židle jsou moderní a jsou vhodné do všech interiérů. Lze je kombinovat jak s dřevěným nábytkem, tak i s kovovými doplňky. Vhodně doplňují kuchyně s nábytkem v moderním vysokém lesku. Plast jako takový je nenáročný na údržbu a židle jsou lehké, lze s nimi snadno manipulovat.

Velkou výhodou průhledných plastových židlí je jejich optické "rozšíření" interiéru - protože skrz tyto židle vidíte, pak máte pocit, že místnost nezmenšují, spíše ji odlehčují.
Podzim 2012 - nové modely

K těmto plastovým židlím jsme též do nabídky zařadili i průhledné stoly v kombinaci plastových nohou a skleněné stolové desky, kdy je na výběr barva plastových nohou a barva skleněné stolové desky. Tyto stoly nabízíme ve čtvercové i obdélníkové variantě.
Podzim 2012 - nové modely
Podzim 2012 - nové modely

Z dřevěného sedacího nábytku jsme nově do nabídky zařadili žádaný malý stolek se šuplíkem PICCOLO, který nyní nabízíme i ve zvýhodněném stolovém setu se židlemi Paysane. Ze židlí vybíráme jako jednu z novinek židli VERONA, kterou též nabízíme ve zvýhodněném setu s rozkládacím stolem Bingo.

Podzim 2012 - nové modely Podzim 2012 - nové modely

Zvýhodněné sety jídelních židlí a stolů nabízíme i v dalších oblíbených variantách. Nejprodávanější kombinace jsme pro Vás nakombinovali a nabízíme k nim kromě výhodné ceny navíc i bonus v podobě poukázky na nákup v obchodní síti BILLA. Takže si s novým stolem můžete připravit i báječnou hostinu!

Z novinek podzimu 2012 si jistě vybere každý - milovník moderny i konzervativní zarytec.


Proč nakupovat u nás?