Plastové židle - moderní a praktické

Plastové židle se v současné době dobývají na výsluní oblíbenosti jak v moderních interiérech, tak i v použití v exteriéru. Díky spojení moderního designu a moderních materiálů se tak vytváří rovnocenná nabídka k židlím a křeslům dřevěným nebo kovovým.Plastové židle-moderní a praktické


Plastové židle jsou vyráběné buď v celopastové variantě nebo v kombinaci plastu s kovem. Nejčastěji bývá používána chromová konstrukce, ale lze v nabídce najít i konstrukci nerezovou. Plast může být neprůhledný nebo v moderní transparentní úpravě, kdy je plast leštěný do vysokého lesku. Zajímavou variantou je kombinace průhledného a nepůhledného plastového materiálu, kdy se zároveň můžou i kombinovat různé barvy těchto plastů.


Plastové židle-moderní a praktické


Plastové židle najdou svoje uplatnění v interiérech i exteriérech jako židle a křesla zahradní. Nabízíme plastové židle jídelní, polokřesla nebo křesla s područkami a plastové židle barové.


Plastové židle-moderní a praktické


Některé druhy plastových židlí lze stohovat, jiné židle nabízíme skládací. Protože plastové židle bývají lehké, pak s nimi lze snadno manipulovat. Nespornou výhodou plastových židlí je jejich jednoduchá údržba - lze je snadno omývat saponátovou vodou. Jsou proto plastové židle vhodné i do prostor s většími nároky na údržbu.


Plastové židle-moderní a praktické


Moderní zahradní židle, křesla, sofa i divany jsou též variantou plastového sedacího nábytku. Velkou výhodou těchto vyplétaných židlí je jejich údržba. Pokud přijde letní přeháňka nebo bouřka, pak voda tímto nábytkem "propší", na sluníčku tyto materiály rychle osychají a nemění se nijak jejich struktura či vlastnosti.


Plastové židle-moderní a praktické


Plastové židle lze vhodně kombinovat s jinými materiály. Snadno se kombinují s kovy i se dřevem nebo s kamenem. Moderní transparentní plastové židle i křesla odlehčují daný prostor a můžou tak interiér opticky i zvětšit.


Plastové židle-moderní a praktické


Při nákupu plastových židlí doporučujeme dodržovat a nepřekračovat tak doporučenou maximální nosnost židle, pokud je výrobcem udávaná.


Proč nakupovat u nás?