Jaro 2012: nové sety židlí a stolů

Jako každý rok na jaře přicházíme s novinkami ve světě sedacího nábytku. Postupně Vám budeme tyto novinky představovat.

Nyní jako první přicházíme s novými jídelními sestavami, ke kterým kromě zvýhodněné ceny obdržíte ZDARMA NÁSTĚNNÉ HODINY. Tato akce platí do 29.6.2012.

Jídelní sestavy nabízíme jak v dřevěných variantách, tak ve variantách kovových. Většinu těchto nových jídelních setů prodáváme za zvýhodněné zaváděcí ceny. Pokud se Vám z těchto setů líbí jídelní židle nebo jídelní stůl samostatný, pak nemusíte kupovat celou sadu nábytku - vše z těchto setů nabízíme i samostatně. tyto židle si pak můžete objednat samostatně v libovolném počtu, to samé nabízíme i u stolů.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Nejvíce obdivovanou nabídkou je kombinace robustního dřevěného moderního obdélníkového laminového stolu JADRAN s celočalouněnými židlemi ONE. Stůl JADRAN je stolem moderním, stolem bez lubů a stolem s ozdobnou kovovu patkou. Jídelní židle ONE lze zakoupit s moderním omyvatelným čalouněním Estetica, které obsahuje nanovlákna a tím usnadňuje čištění. Toto čalounění nabízíme v různých barevných odstínech jako je terracotta (tmavé cihlové), bordo (vínové), beige (krémově béžové) a verde chiaro (hráškově zelené. Jídelní židle ONE nabízíme i čalouněné v kožence Puertorico v odstínu krémovém nebo hnědém. Židle mají v každém případě dekotarivně prošívaná záda. Barva dřeva celé sestavy může být přírodní buk lakovaný, buk mořený na olši lakovaný, buk mořený na třešeň lakovaný nebo buk mořený na wengé lakovaný.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Další zajímavou novinkou je kombinací již známého kulatého dřevěného rozkládacího stolu ASOLO s novými jídelními židlemi ERIKA. Stůl kulatý rozkládací ASOLO je již stálicí v naší nabídce, můžete jej zakoupit v barvách buku, olše nebo třešně. Židle ERIKA jsou novinkou roku 2012 a barevně se shodují s barvou dřeva stolu ASOLO. Stůl i židle lze zakoupit i jednotlivě.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Novinkou je i sada oválného rozkládacího stolu TERST, který jistě z naší nabídky znáte a novým druhem dřevěných židlí TEX. Oválný rozkládací stůl TERST nabízíme v barvě buku, olše a třešně, ty samé barvy pak i u židlí TEX.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Hledáte v naší akční nabídce sedací nábytek s kovovými prvky? Pak právě Vám je určená sada stolu CORA a židlí TIM, kde najdete kombinace dřeva a kovu. Židle TIM kombinují čalounění, chrom a dřevo v barvě buku, olše nebo třešně. Kulatý stůl CORA je rozkládací a též v kombinaci dřeva s chromem.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Jeden z nejoblíbenějších typů dřevěných stolů je stůl FORTE, který Vám představujeme v kombinaci se židlemi POLO. Barvu dřeva v tomto případě nabízíme v buku, v olši, v třešni či rustikálu. tento výběr barev je pak samozřejmostí i u židlí, kde si lze vybrat i barvu čalounění. Obojí lze objednat i samostatně.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Máte rádi jednodušší styl sedacího nábytku? Přímo Vám tedy nabízíme obdélníkový dřevěný stůl UDINE v kombinaci se židlemi LORI. Židle i stůl z této sestavy nabízíme v barvách buku, olše, třešně a v tmavě hnědé barvě. na výběr je i čalounění této jídelní židle. Stůl z této sestavy není rozkládací.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Stůl TORINO je novinkou roku 2012 a nabízíme jej i samostatně v pevném nebo rozkládacím provedení. Ve zvýhodněné sestavě jej nabízíme s jídelními židlemi CAROL. barva dřeva je na výběr a to buk, olše, třešeň nebo wengé. Opět i zde je možné vybírat z barev čalounění.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Hledáte sestavu jídelního nábytku s rozkládacím stolem se zaoblenými rohy a zaoblenými nohami? Nabízíme Vám tedy set stolu BONUS a oblíbených židlí BENITO v barvách buku, olše, třešně či v tmavě hnědé. Barva čalounění je též na výběr. Stůl i židle však můžete zakoupit i samostatně.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Pokud hledáte nečalouněné kovové židle s rozkládacím stolem, pak si vám dovolujeme nabídnout sadu jídelního nábytku sestavenou z židlí AGAVE a stolu TREVISO. Židle AGAVE nabízíme i v barové variantě, takže snadno tímto druhem nábytku sestavíte ucelený interiér. U těchto židlí a stolu si lze vybrat barevnou kombinaci, chrom může být s bílou krycí barvou, s barvou buku, s barvou olše, s barvou třešně či s barvou wengé. To je přece již zajímavý výběr.

Jaro 2012: nové sety židlí a stolů
Máte rádi moderní skleněné stoly a nelíbí se Vám lesklý chrom? Tak právě pro Vás máme připravený set z židlí Quadro a stolu Mistery V. Židle Quadro v této sestavě nabízíme s čalouněným nebo dřevěným sedákem. Dřevěnou variantu nabízíme v barvě buku nebo třešně, v čalouněné variantě je na výběr barva koženky (vínová, béžová, černá nebo oranžová). Stolovou desku stolu QUADRO V tvoří mléčné sklo, kov židlí i stolu je hliník allu barvy 9006 podle stupnice RAL.


Proč nakupovat u nás?