TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub

Hledáte vhodný dárek, který je vhodný nejen pro dospělé? Nabízíme Vým tip na dárek v podobě pracovníka v domácnosti i v kanceláři - dřevěného němého sluhu Jakuba!

TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub

Dřevěný němý sluha 711 020 Jakub je vyrobený z bukového masivního dřeva. Ramínko na trička, svetry či košile je vyrobeno z ohýbaného masivního buku. Tento typ němého sluhy má odnímatelnou tyčku, která je určená především na pověšení kalhot či sukní. Němý sluha Jakub má odkládací prostor na drobné doplňky, jako jou například šperky, hodiny či manžetové knoflíčky. Odkládací prostor tedy ocení jak ženy, tak i muži.

Díky velkému výběru barev moření či krycímu lakování dřeva lze tohoto němého sluhu umístit v každém druhu interiéru - prostě všude tam, kde je potřeba jeho služeb. Uplatnění najde nejen v šatnách, ale i ložnicích či dětských a studentských pokojích. Dokáže nám však výborně posloužit i v kancelářích, ocení především muži možnost odložení saka v horkých letních měsících.

TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub
Krycí lakování nabízíme v základní nabídce barvou bílou a černou. V případě zájmu můžeme barvu tohoto věšáku nabídnout podle vzorníku RAL. Díky modernímu krycímu lakování tak věšák může být velmi originálním doplňkem Vašeho interiéru.

TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub

Světlé barvy tohoto věšáku představují barva javoru, barva přírodního buku, barva světlé a tmavé olše.

TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub

Střední odstíny dřeva představují třešeň, kalvádos, końak a kaštan.

TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub TIP NA DÁREK: němý sluha Jakub

Tmavé odstíny jsou dub, světlý ořech, tmavý ořech, wengé a mahagon.

Nabízíme i možnost dodání tohoto věšáku bez povrchové úpravy pro další možnou barevnou kombinaci a úpravu dle vaší fantazie. Nabízíme možnost i povrchové a barevné úpravy podle dodaného vzorku zákazníkem.


Proč nakupovat u nás?