TIP NA DÁREK: klekačka 103 920

Přemýšlíte o vhodném dárku pro studenta nebo pracujícího u počítače? Přemýšlíte o dárku pro pracujícího u stolu? Nabízíme Vám inspiraci na dárek - klekačka 103 920 Julie.

Klekačku ocení především ti, kteří mají sedavé zaměstnání či sedavého koníčka. Klekačka předchází bolestem zad díky tomu, že nutí klečícího ke správnému držení těla, protože musíte mít při klečení rovná záda.

TIP NA DÁREK: klekačka 103 920 TIP NA DÁREK: klekačka 103 920

Klekačku doporučují našim zákazníkům i lékaři - i po některých druzích operací páteře je prý toto "sezení" nejvhodnější, protože se při klečení méně záda zatěžují. Klekačka je opravdu vhodnou alternativou ke klasické kancelářské židli na kolečkách.

Klekačka je na kolečkách, takže umožňuje pohyb odrážením se a tento pohyb je snažší než u klasických kancelářských židlí. Snadno se s klekačkou manipuluje. Protože sedák i opěrka na nohy u klekačky mají možnost nastavení podle přání, pak lze tuto klekačku doporučit pro malé i velké postavy, každý si najde tu správnou polohu. Umělohmotná kolečka jsou ve standarní černé barvě a jsou klasická jako na kancelářských židlích. Nabízíme ale i kolečka gumová, která jsou vhodná především pro laminátové plovoucí podlahy.

Klekačku lze používat ke svému účelu nejen v kanceláři při práci u počítače, ale i při práci v laboratoři či v u psacího stolu. Díky velkém uvýběru barev moření dřeva kostry klekačky z ohýbaného buku a díky velkému výběru materiálů a barev potahových látek, přírodních kůží nebo koženek se lze přizpůsobit jak modernímu, tak i klasickému interiéru.

V případě, že zákazníkovi nevyhovuje žádná z barevných možností, pak nabízíme i úpravu moření nebo případně krycího lakování dřeva podle vzorku zákazníka nebo podle mezinárodního vzorníku barev RAL. Nabízíme i možnost očalounění klekačky do látky zákazníka nebo možnost dodání klekačky bez čalounění pouze s molitanem tak, aby šla klekačka dočalounit u vašeho oblíbeného čalouníka. Znamená to nekonečnou řadu možností zhotovení tak, aby zapadla do kažkého interiéru podle přání. Pokud si přejete klekačku s omyvatelným, tedy lehce udržovatelným potahem, pak doporučujeme klekačku čalouněnou koženkou nebo moderní látkou Carabu.

Klekačka je vhodná jak pro dospělé, tak i pro větší děti, které již nebudou klekačku využívat jen jako dopravní prostředek pro jízdu bytem. I když zábavná jízda to jistě je. A co teprve závody na klekačkách...

TIP NA DÁREK: klekačka 103 920


Proč nakupovat u nás?