Doprava zdarma
nad 1499 Kč
Po–Pá (9:00–18:00), So (9:00–12:00)
Doprava zdarma nad 1499 Kč
26 365
V nabídce 26 365 druhů nábytku.
7 923
S vámi dnes vybírá nábytek 7 923 zákazníků.
5.3
Doručujeme zboží v průměru 5.3 dne.
2 312
2 312 novinek za minulý měsíc
10 000 000+
Nábytek máme ve více jak 10 000 000+ variantách.

Nábytek na zakázku

Nabízíme zákazníkům přímou výrobu nábytku nebo službu dokončení nábytku podle přání. Vyrábíme stoly a stolové desky různých rozměrů, tvarů a z různých materiálů. Barevně ukončujeme stoly a židle podle vzorků zákazníka.

Vyrábíme samostatné stolové desky. Vyrábíme bary, barové pulty a zápultí. Vybavujeme nábytkem na míru interiéry restaurace, kavárny, baru, bistra i jídelny. Zařizujeme interiéry kulturních domů a zařízení. Vyrábíme sedací nábytek pro děti do mateřských školek.

Návrh a cenová nabídka

Máte představu o nábytku, ale nemůžete najít ten s parametry, které by odpovídaly Vašemu požadavku? Stačí nám tedy doručit emailem nebo donést přímo na kamennou prodejnu fotku, obrázek či výkres s požadovanými rozměry a my Vámi rádi tyto požadavky zpracujeme a navrhneme odpovídající řešení včetně nezávazné cenové nabídky.

Úpravy nábytku - sjednocení barev a odstínů dřeva

Máte již hotový interiér, ale barevně neodpovídá nabídka vybraného stolu a židlí Vašim představám? Nabízíme tedy řešení. Židle, pokud výroba umožňuje nám je dodat v surovém stavu bez povrchové úpravy, Vám společně se stole barevně sjednotíme. Vzorky barev si můžete vybrat z naší nabídky přímo na prodejně nebo si můžete donést vzorek vlastní. Zákazníci k nám nosí odřezek dřevěné podlahy, šuplík z kuchyňské linky, dvířka kuchyňské linky, polici a podobně.

V případě, že si přejete sjednotit barvu s laminovou kuchyňskou linkou či jiným nábytkem z lamina, stačí vědět výrobce tohoto lamina a přesné číslo odstínu vybrané barvy. Máme k dispozici vzorníky lamin největších výrobců, můžeme si tedy vzorek najít sami a nemusíte pak nosit vzorky s sebou. V případě vzorků z lamina počítejte, prosím, s tím, že s největší pravděpodobností budete nuceni přijít odsouhlasit vzorek moření až několikrát, protože lamino je umělá hmota s více barvami, ale dřevo se moří barvou jen jednou. Musí se tedy správně najít ten odstín, aby barva odpovídala konkrétní Vaší představě.

Barevná úprava dřeva podle vzorku zákazníka nebo podle výběru u nás na prodejně se ve většině případů vyrábí formou moření dřeva na odstín a následně se dřevo lakuje bezbarvým lakem. Méně obvyklá úprava je voskováním na daný odstín, kdy se tímto vytvoří pouze lehká barevná patina. Takto se upravují ve většině případů židle borovicové nebo smrkové rustikálního a selského typu. Upravujeme povrch dřeva i olejováním.

Barevně upravovat jdou židle jídelní, židle s područkami i židle barové. Lze upravovat židle celodřevené i čalouněné.

Čalounění - výběr mimo oficiální vzorník

Líbí se vám typ jídelní židle, barové židle nebo židle s područkami, ale nevyhovuje Vám nabízené čalounění? I tento problém umíme vyřešit.

Nabízíme Vám možnost dodat si látku na očalounění vlastní, což oceňují především ti zákazníci, kteří si nechávají židle očalounit k jídelní rohové lavici nebo ti, kteří chtějí zkombonovat čalounění židlí se stejnou látkou v celém interiéru, například se závěsy na oknech, s dekoračními polštářky a podobně. Rádi vám sdělíme spotřebu látky v metráži k požadovanému počtu vybraných židlí.

Jako další možnost změny potahové látky nabízíme velký výběr čalounění ve vzornících přímo u nás na kamenné prodejně. Nabízíme látky, kůže přírodní i koženky a ekokůže. Nabízíme čalounění se vzory i jednobarevná, nabízíme moderní omyvatelná čalounění, čalounění plastická i hladká.

Máte židle, které vám skvěle slouží, ale čalounění již nevyhovuje? Pak i Vám můžeme pomoci. Stačí odmontovat ze židlí sedáky a dodat je k nám. U nás si vyberete to pravé čalounění a my Vám sedáky přečalouníme. Ve většině případů je nutné i vyměnit starý molitan tak, aby byly sedáky znovu měkčí na sezení. Pokud máte židle i s čalouněnou opěrkou, pak budeme požadovat jednu židli kompletní pro správné očalounění a ze zbylých židlí pouze sedáky a opěrky.

Moderní lakovaná úprava dřeva - nabízíme u židlí moderní lakovanou úpravu dřeva krycím barevným lakem. Nabídka odstínů barev je podle mezinárodního vzorníků barev RAL. Tato barevná úprava je vhodná do moderních interiérů a všude tam, kde si nepřejete mít vidět strukturu dřeva u nábytku.