Doprava zdarma
nad 1499 Kč
Po–Pá (9:00–18:00), So (9:00–12:00)
Doprava zdarma nad 1499 Kč

Dřevěný němý sluha


Vytvořeno: 26. 09. 2016
0 komentářů
Kategorie: Inspirace a tipy

Snad každý zažije chvilku, kdy si přeje mít doma z jakéhokoliv důvodu služebnictvo. Jediné, s čím Vám můžeme pro splnění tohoto přání pomoci, je nabídka věšáků němých sluhů.

Věšák němý sluha je velký pomocník v domácnosti či kanceláři. Kromě toho, že neodmlouvá a tiše slouží, pak nám pomůže s odloženým oblečením.

Na našich stránkách si můžete vybrat němého sluhu právě pro Vás!

Kam s ním?

Němého sluhu využijeme v dětském či studentském pokoji, najde své uplatnění v pracovně či kanceláři nejen na odkládání saka, ale i úspěšně nahradí rotoped v ložnici. Nebo spíš pomůže rotopedu vrátit jeho původní funkci cvičebního stroje.

Dřevěný němý sluha je vyrobený z bukového masivu. Nabízíme i němé sluhy z ohýbaného bukového masivu.

Věšák němý sluha s kulatým podstavcem potřebuje více prostoru nebo se hodí k postavení do rohu. Věšák němý sluha s hranatým podstavcem se lépe uplatní při postavení ke zdi.

Barva a odstín

U dřevěných věšáků si lze vybrat z velkého množství barev moření dřeva. nabízíme i možnost objednání v moderních krycích barvách podle vzorníku RAL nebo PANTONE.

Novinkou roku 2011 je němý sluha PETALO od italské návrhářky Eugenie Minervy, který získal cenu Honorable Mention v kategorii Product Design 2011 na výstavě nábytku v Kolíně nad Rýnem.

Věšák němý sluha PETALO si lze objednat jednobarevný nebo si lze vybrat dvojbarevnou variantu v libovolné kombinaci moření dřeva ze vzorníku. Docílí se tak efektní originální spojení barev s designem.

Mnoho zákazníků si často neví rady s výběrem barvy, neví, ke kterému odstínu se přiklonit. Z vlastní zkušenosti máme jednu úsměvnou radu - z "obloženého" němého sluhy v interiéru domácnosti, například ve studentském pokoji, toho není často mnoho vidět, takže každá Vaše volba bude ta správná!