Doprava zdarma
nad 1999 Kč
Shop roku widget
Po–Pá (9:00–18:00), So (9:00–12:00) Kontakty
Doprava zdarma nad 1999 Kč

Klekačka do kanceláře i domova


Vytvořeno: 26. 05. 2016
0 komentářů
Kategorie: Inspirace a tipy

Základní výbavou sedacího nábytku k počítači bývá klasická kancelářská židle na kolečkách. V té Vás ale často bolí záda, tak proč ale nezkusíte při práci s počítačem i oblíbenou klekačku?

Stále nás oslovují naši zákazníci s otázkou, zda je klekačka opravdu vhodnou alternativou ke klasické nejen kancelářské židli na kolečkách. Na tyto otázky odpovídají lékaři, kteří svým zákazníkům po operaci páteře tuto klekačku doporučují pro zdravý způsob sezení při sedavé práci.


Klekačka je klekací židle na kolečkách, takže umožňuje pohyb odrážením se a tento pohyb je snažší než u klasických kancelářských židlí. Snadno se s klekačkou vsedě manipuluje. Protože sedák i opěrka na nohy u klekačky mají možnost nastavení podle přání, pak lze tuto klekačku doporučit pro malé i velké postavy, každý si najde tu správnou polohu. Umělohmotná kolečka jsou ve standarní černé barvě a jsou klasická jako na kancelářských židlích. Nabízíme ale i kolečka gumová, která jsou vhodná především pro laminátové plovoucí podlahy. 


Klekačku lze používat ke svému účelu nejen v kanceláři při práci u počítače, ale i při práci v laboratoři či v u psacího stolu. Díky velkém u výběru barev moření dřeva kostry klekačky z ohýbaného buku a díky velkému výběru materiálů a barev potahových látek, přírodních kůží nebo koženek se lze přizpůsobit jak modernímu, tak i klasickému interiéru. V případě, že zákazníkovi nevyhovuje žádná z barevných možností, pak nabízíme i úpravu moření nebo případně krycího lakování dřeva podle vzorku zákazníka nebo podle mezinárodního vzorníku barev RAL.

Nabízíme i možnost očalounění klekačky do látky zákazníka nebo možnost dodání klekačky bez čalounění pouze s molitanem tak, aby šla klekačka dočalounit u vašeho oblíbeného čalouníka. Znamená to nekonečnou řadu možností zhotovení tak, aby zapadla do každého interiéru podle přání. Pokud si přejete klekačku s omyvatelným, tedy lehce udržovatelným potahem, pak doporučujeme klekačku čalouněnou koženkou nebo moderní látkou Carabu.

Díky správnému úhlu pánve je tato klekačka doporučená nejen pro všechny, kteří mají problémy s bolestí zad díky nesprávnému sezení na židli, díky hrbení se. Klekačka donutí každého k sezení s rovnými zády a zároveň s tím má sedící i stažené bříško a vypnutou hruď. Znamená to, že klekačka není vhodná pro relaxaci. Při relaxaci je vhodné mít opěrku zad, je tedy vhodné tuto klekací židli kombinovat s židlí klasickou. Při dlouhodobém sezení jsou namáhány nohy, především holeně a kolena, proto klekačka není vhodná pro celodenní nebo jinak dlouhodobé sezení bez kombinace s židlí ke klasickému sezení.

Jsme si vědomi, že většina našich zákazníků klekačku potřebuje co nejrychleji, proto se stále snažíme držet nějaké klekačky skladem k dodání obratem. Na požádání Vám rádi pošleme tento seznam emailem. Barvy dřeva a čalounění z tohoto seznamu lze libovolně kombinovat, není problém sestavit klekačku jinak barevně sladěnou.Přemýšlíte o vhodném dárku pro studenta nebo pracujícího u počítače? Přemýšlíte o dárku pro pracujícího u stolu? Nabízíme Vám inspiraci na dárek - klekačka 103 920 Julie.