Doprava zdarma
nad 1999 Kč
Shop roku widget
Po–Pá (9:00–18:00), So (9:00–12:00)
Doprava zdarma nad 1999 Kč

Kovové židle do moderních interiérů


Vytvořeno: 20. 09. 2016
0 komentářů

Většina moderních kuchyní mívá nejen na dvířkách kovové prvky, jsou to nejen praktické spotřebiče, ale i různé úchyty, háčky a doplňky. Do těchto kuchyní lze při výběru židlí a sedacího nábytku uvažovat o kovových židlích a stolech.

 

 

Kov v interiérech lze úspěšně kombinovat se dřevem, se sklem i s moderními materiály, jako jsou plasty či lamina s vysokým leskem.

Kovové židle najdete v nabídce - jídelní, barové, jídelní s područkami, kancelářské a najdeme zde i pohodlná lehátka do obývacích pokojů či relaxačních koutů.

Nejčastěji využívaným kovovým prvkem v interiérech kuchyní a obývacích pokojů bývá chrom. Tento lesklý kovový materiál se využívá na výrobu jídelních i barových židlí, stolových nohou, podnoží i celých stolových konstrukcí a lze v chromu objednat i věšáky, dokonce i oblíbené němé sluhy.

Dalším oblíbeným materiálem na kovu je hliníkový nástřik barvou do odstínu RAL 9006. Tento "hliník" není tak lesklý a lze jej kombinovat s ostatními matnými kovovými materiály. S touto povrchovou úpravou lze najít v nabídce jak židle, tak i stoly, stolové podnože a též odolné kovové věšáky.

Nejméně používaným materiálem na sedací nábytek je nerez, přesto i z tohoto materiálu lze najít nejen stolové podnože a věšáky. Další možné barevné úpravy bývají bílý nebo černý lak, ale si lze na zakázku vybrat barvu podle přání ze vzorníku RAL. Nechybí v nabídce ani zástupce zlaté barvy.

Chromové židle nabízíme v kombinaci s bukovou ohýbanou překližkou mořenou na různé barvy dřeva nebo lakovanou krycími laky. Na tyto překližky lze úspěšně vyřezávat různé výřezy, lze je i čalounit. Kovové židle v kombinaci s bukovou ohýbanou překližkou nabízíme ve variantě jídelní i barové, některé typy nabízíme i s područkami, které jsou též kombinací chromu se dřevem.

Kovové židle lze úspěšně využít i při výběru židlí do restaurací, barů, kaváren či jídelen. Pro jednoduchou údržbu nabízíme tyto kovové židle v kombinaci s plastem, tyto židle jsou vhodné i do školních nebo podnikových jídelen. Tyto židle jsou lehké, lze s nimi proto snadno manipulovat a ve většině případů jsou i stohovatelné.

Moderní jsou plasty průhledné, kdy je na výběr z několika barev plastu, nabízíme i klasické plasty neprůhledné, kde je též na výběr z několika barev. Lze si z těchto materiálů vybrat nejvhodnější varianta tak, aby splňovala požadavky jak praktické, tak i estetické. Do zátěžových prostor a jako židle restaurační nabízíme i kovové židle čalouněné koženkou nebo ekokůží, i tento druh čalounění je snadno udržovatelný a tím pádem velmi praktický.

Kovové stoly, stolové nohy a podnože nabízíme též v mnoha variantách provedení. Nabízíme stoly v kombinaci kovu se dřevem, se sklem i s jinými materiály. U stolových centrálních podnoží se nejvíce využívá litina v černé barvě. Tyto podnože ale můžou být i v kombinaci litiny s chromem, litiny se dřevem nebo litiny barvené do různých barev podle přání dle vzorníku RAL.