Doprava zdarma
nad 999 Kč
Po–Pá 9:00–18:00
Doprava zdarma nad 999 Kč
26 365
V nabídce 26 365 druhů nábytku.
7 812
S vámi dnes vybírá nábytek 7 812 zákazníků.
5.3
Doručujeme zboží v průměru 5.3 dne.
2 312
2 312 novinek za minulý měsíc
10 000 000+
Nábytek máme ve více jak 10 000 000+ variantách.

Vzorníky k zapůjčení

Již standarní službou našim zákazníkům se stalo zapůjčení vzorkovníků čalounění i vzorky moření. Tato služba je oblíbená a hojně využívaná při výběru židlí i stolů.

Protože sami dobře víme, že není jednoduché si vybrat správný materiál a odstín čalounění a přesnou barvumoření u židle, nabízíme našim zákazníkům bezplatnou službu - ZAPŮJČENÍ VZORNÍKŮ pro zakázkovou výrobu židlí a stolů.

Vzorníky k zapůjčení 1

Pokud jste na pochybách, zda zvolená barva dřeva bude ladit ve Vašem interiéru s ostatním nábytkem, rádi Vám zašleme vybraný vzorek k porovnání a posouzení. Případně Vám zašleme i podobné odstíny.

Vzorníky k zapůjčení 2

Stejně rádi Vám tak pomůžeme s výběrem materiálu a barvy čalounění. Sdělíme Vám složení vybrané látky, její otěruodolnost a v případě, že to výrobce udává, i stupeň stálobarevnosti.

Vzorníky k zapůjčení 3

Pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte nás kontaktovat. Můžete se nám ozvat e-mailem nebo se dohodnout přímo telefonicky. Vzorek vám pošleme poštou v obálce. Po vašem následném výběru budeme rádi, pokud nám vzorek vrátíte poštou zpět tak, abychom ho mohly použít na ukázku pro další zákazníky.

Vzorníky k zapůjčení

V případě potřeby můžete využít také kontaktní formulář


* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.