Doprava zdarma
nad 4999 Kč
Po–Pá (9:00–18:00), So (9:00–12:00) Kontakty
Doprava zdarma nad 4999 Kč

Zařizujeme kancelář - vybavení kanceláře snadno a rychle


Vytvořeno: 11. 04. 2019
0 komentářů
Kategorie: Inspirace a tipy

Kancelář by neměla být jen místem určeným k práci. Je to hodně často i reprezentativní prostor, kde se odehrávají důležitá jednání a obchodní setkání. A podle toho bychom si měli kancelář zařídit.

Kancelář by měla být funkčně zařízena, a to nejen kancelářským nábytkem, ale také kancelářskou technikou, která je k práci potřeba. Každá profese má jiné nároky na pracovní prostor. Lidé s kreativním povoláním, jako jsou návrháři, ocení velkou pracovní plochu a například židle se stane druhořadou záležitostí. Je tedy dobré si ujasnit, co opravdu v kanceláři nemůžete postrádat. A pak se rozhodnout mezi kanceláří na klíč, kterou vám navrhnou a zařídí profesionálové, a nebo vlastním vkusem.

Kancelářský program OSCAR

 

Kancelář na klíč

U této varianty se nejprve zanalyzují potřeby zákazníka. To znamená, že firma zjistí, jak pracujete, kde budou probíhat jednání, co všechno ke své práci potřebujete, kolik času trávíte u počítače atd.

Pak se navrhne optimální řešení, jehož cílem je využít prostor co nejefektivněji. Architekt zpracuje návrh ve 3D aby si klient představil prostor co nejpřesněji. Vybavení se pak většinou realizace na klíč, to znamená, že firma vám dodá v podstatě vše od podlahové krytiny až po osvětlení. Nábytek, květiny, dekorace, výmalbu.

 

 Kancelářský program EXECUTIVE

 

  

Velká kancelář

Při zařizování kanceláře myslete na všechno, co vám může usnadnit práci. Vše, co k práci potřebujete, byste měli mít po ruce, rozmyslete si i velikost jednotlivých kusů nábytku. Aby nic nebylo příliš veliké nebo naopak, příliš malé. A vše by mělo být logicky poskládané. Nezapomeňte na umístění kabelů, zásuvek a na prostor, který potřebujete k procházení.

Podlaha

Podlahová krytina je v kanceláři důležitá. Měla by být snadno udržovatelná. Nejčastěji se do kanceláří volí zátěžové koberce. Tlumí nárazy, a pokud si vyberete správný odstín, nebude na něm vidět špína. Pokud si koberec zvolíte, nezapomeňte na to myslet při výběru kancelářské židle. Každá židle má totiž kolečka na jiný povrch. Mohlo by se totiž stát, že se vám židle bude po koberci špatně pohybovat. Na trhu sice existují velké podložky, které se dávají na zem pod židle, ty ale nevypadají příliš esteticky. Na podlahu můžete zvolit i plovoucí podlahu nebo linoleum. Jeho výhodou je jeho snadná údržba. Dále můžete zvolit dlažbu a sektorové koberce.

Úložné prostory

Pokud není pořádek, vzniká chaos. A v kanceláři to platí o to víc. Proto byste v kanceláři měli mít dostatek úložných prostor, pořadačů, šanonů… Ideální je mít k dispozici skříň, kde budete mít všechny šanony a pořadače pohromadě a kde budou moci být schované. Ideální jsou také šuplíkové kontejnery u psacího stolu, na uložení drobností.

 

Kancelářský stůl

Nepostradatelný kus nábytku v každé kanceláři. Měl by být z kvalitního materiálu, bytelný, s pracovní plochou minimálně 120 centimetrů. Díky tomu vznikne prostor pro monitor a klávesnici. Některé stoly mají zásuvku na klávesnici. Ta se pak dá jednoduše schovat a na stole máte volný pracovní prostor. Nejvhodnějším materiálem kancelářského stolu je kov nebo dřevo. Ideálním místem pro takový stůl je co nejdále od dveří, s výhledem z okna.

 

 Psací stůl KASPIAN

 

 

Kancelářská židle

Kancelářská židle je asi nejdůležitější součást kanceláře. Při jejím výběru si dejte opravdu záležet, zvlášť, pokud na ní trávíte celou pracovní dobu. Správná kancelářská židle by měla mít pět otočných koleček. Kolečka se dají vybrat na různý typ podlah. Židle by měla mít kvalitní zádovou opěrku, měla by být výškově nastavitelná, případně s houpáním. Někdo dává přednost židli s područkami, ale dají se pořídit i bez. Kvalitní čalounění je samozřejmostí. 

Kancelářská židle PILOT

 

 

Židle na jednání nebo pracovní porady volte bez koleček. Na trhu jsou k dispozici buď čalouněné, nebo celoplastové, s područkami nebo bez. Do kanceláře si můžete dát i klubová křesílka.

Křeslo MONTE CARLO

 

 Konferenční židle REFLEX PROKUR

 

 

 

V každé kanceláři by mělo být kvalitní osvětlení, nejlépe centrální. Nejčastěji se volí zářivky.