O firmě

Společnost ATAN se na českém trhu pohybuje již více než 20 let. Působení firmy odstartoval v roce 1994 Marek Javorský prodejem několika kusů židlí.

Během prvních pár let se nábytek ATAN vyhoupl mezi největší prodejce v České republice a na této pozici se drží dodnes. Současně patří mezi nejdéle působící internetový obchod s kompletní nabídkou nábytku pro vybavení kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, koupelen a kanceláří.

Nábytek ATAN se specializuje na židle, věšáky, lavice, křesla, taburety, klekačky, stolové desky i psací stoly apod. V nabídce naleznete také zahradní nábytek, dřevěné a kovové bytové doplňky a mnoho dalšího.

Firma je obchodním partnerem několika významných českých i zahraničních výrobců židlí a nábytku, realizovali jsme nesčetně interiérů a díky vlastní výrobě jsme schopni uskutečnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka.

Nabízíme několik tisíc typů židlí, každou v mnoha různých odstínech a variantách. V našem internetovém obchodě tudíž můžete vybírat ze statisíce kombinací a najít pro Vás tu pravou.

Pokud máte zájem o atypický výrobek, zabýváme se individuální zakázkovou výrobou. Nabídneme Vám tedy nábytek na míru.

Za dobu naší mnohaleté existence jsme měli možnost nasbírat bohaté zkušenosti, rozšířit naše znalosti v oboru a prohloubit vztahy s našimi zákazníky.

Jsme obchodním partnerem několika významných českých i zahraničních výrobců židlí a nábytku, realizovali jsme nesčetně interiérů a díky vlastní výrobě jsme schopni uskutečnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Naší prioritou je spokojený zákazník a kvalitní sortiment.O firměVzorková prodejna židlí:

O firmě O firmě
O firmě O firmě

Naši vzorkovou prodejnu židlí najdete v Plzni na rohu Mikuláškého náměstí a Slovanské ulice - viz. kontakty.
Vzhledem k široké nabídce sortimentu na našich stránkách upozorňujeme, že jsou zde vystavené jen některé typy jídelních židlí. Ostatní nábytek (sedací soupravy, obývací stěny, atd.) zde není vystaven!


Proč nakupovat u nás?