Doprava zdarma
nad 1499 Kč
Po–Pá (9:00–18:00), So (9:00–12:00)
Doprava zdarma nad 1499 Kč

Knihovny a police


Vytvořeno: 07. 07. 2016
0 komentářů
Kategorie: Inspirace a tipy

Každý z nás si přeje, mít byt zařízený přehledně a jednoduše. A v drtivé většině domácností najdeme knihy, upomínkové předměty, které chceme mít vystavené. Kam tedy s nimi? Jednoduchým řešením jsou různé druhy polic, poliček, regálů, knihoven.... Ty vám buď poskytnou skvělý úkryt třeba právě pro knihy a nebo naopak se stanou autentickým bytovým doplňkem.

Někdy ale právě knihovny představují klíčový dělící prvek místnosti. V menších bytech můžeme knihovnu nebo regál použít jako dělící prvek mezi lůžkovou a denní částí interiéru. A nebo mohou různé regály a knihovny členit prostor. Pokud se rozhodnete pro toto řešení, je dobré si zjistit, zda regál nemusí být ukotvený. V nabídce jsou na nožkách nebo bez nich, samostatně stojící i závěsné.

 


Prostornější regály poskytnou místo nejen knihám, ale i třeba dekoracím atd. A co nemá být vidět, schovejte do krabic nebo košíků. Ty pak vložíte do prostoru regálu. Zajímavé oživení poskytnou krabice v pastelových barvách nebo s nějakým grafickým prvkem, popřípadě přímo barevná dvířka, která oživí váš interiér.

 

 

 
Nejčastěji najdeme knihovny, nebo regály postavené u stěny. A to buď typy, které jsou přes celou jednu stěnu a nebo solitérní závěsné moduly – poličky - které interiér spíše jen doplňují než aby ho tvořily.

 

 

Dalším řešením jsou závěsné boxy, které nezabírají místo na podlaze a tudíž jsou vhodné do malých prostor. Výhodou těchto boxů je jejich možnost je přesouvat. A například knihy se v nich dají přehledně roztřídit.
A nejrychlejší řešení pro pár knih? Můžete je postavit na malé police. V dnešní době existuje celá řada originálních tvarů které se dají variabilně připevnit na zeď a zajímavě vypadají.

 

 
 V naší nabídce najdete i různé vitríny, skříňky, tedy volně stojící kusy nábytku, jež jsou vybaveny zadní stěnou. Díky tomu působí masivněji oproti policovému systému.


 

 

 


 

 

 Tyto a další poličky, regály a knihovny najdete na našich webových stránkách atan.cz